Kniha návštev

Pridať príspevok

Som dojata

Katarina | 29.12.2018

Videla som dokument o lize a murovi. Som velmi rada ze sa niekto venuje aj takejto narocnej praci navratu ohrozenych druhov do prirody. Zelam vam vela vydrze a vela uspesne umiestnenych jedincov nielen rysov ale aj orlov divych maciek a inych zvierat. Zachovanie divej prirody je pre ludstvo nesmierne dolezite.

Odpovedať

Zelmira | 29.12.2018

Fantasticka praca a celozivotne zmysluplne poslanie ????. Prajem vela sil a zdravia do dalsich projektov.

Odpovedať

Miroslav

Buchan | 08.01.2017

Nadherny dokument, prajem vela trpezlivosti a uspechov pri vracani zvierat do ich prirodzeneho prostredia.A nechapem ked je tych zvierat v prirode tak malo ako mozu byt ,,skodna"...podla mojho nazoru je ,, skodna" ta co na mu poluje.

Odpovedať

dakujeme za uslachtilu pracu

Ejka | 08.01.2017

Chcela by som sa Vam uprimne podakovat za Vasu uslachtilu pracu a Vasu snahu o rozsirenie rysov v nasich lesoch. Nedokazem pochopit aroganciu a zlobu cloveka,ktory Vam zastrelil psika a velmi ma to zarmutilo, ked sme o tom pred par rokmi poculi. Velmi dufam,ze spravodlivost zvitazi a prajem Vam vsetko dobre.

Odpovedať

Veľké Ďakujem

Igor Pavelka | 30.01.2016

Veľké Ďakujem za záchranu a spopularizovanie dravcov v prírode slovenska. Veď kde dnes môžme vo voľnej prírode zazrieť vlka, orla a najmä rysa a divú mačku (pre väčšinu poľovníkov = škodná). Je ich málo a sú tak plaché = asi vedia prečo! Veľmi Vám držím palce pri ďalších podobných projektoch, ale v poslednom období o Vás nemám informácie... Je mi veľmi ľúto, ako skončila členka Vášho tímu: Lilica. Toľká arogancia a neúcta... Preto ma zaujíma, ako dopadla táto kauza?!? Ďakujem a držím palce...

Odpovedať
Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.