Deprecated: Function ereg() is deprecated in /data/d/7/d7a0e37d-9c68-4447-bcae-273bfdc80262/navratrysov.sk/web/modules/_project/main.class.php on line 42

Deprecated: Function ereg() is deprecated in /data/d/7/d7a0e37d-9c68-4447-bcae-273bfdc80262/navratrysov.sk/web/modules/_project/main.class.php on line 50
Navratrysov.sk - Partneri > Rajec – návrat rysov do voľnej prírody, Rys ostrovid

Rajec_logobanner.jpg

rajecbanner.jpg

 

 

Rajec pramenitá voda

 

Rajec Bylinka

 

 

 

 

Rajecká dolina, pomenovaná po riečke Rajec, si dodnes zachovala panenský ráz a prírodu len minimálne poznačenú prítomnosťou človeka. Ľudia v tejto časti Slovenska sa po stáročia snažili žiť s prírodou v symbióze, keďže im dávala obživu a aj všetok stavebný materiál na výstavbu dreveníc.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dostala do vienka krásu čistej prírody, ktorá predstavuje jedinečný ekosystém a poskytla domov množstvu vzácnych tvorov. Na východe ohraničuje Rajeckú dolinu hrebeň Lučanskej Malej Fatry, kde sa rysíčatá Muro a Líza vracajú do voľnej prírody.

 

 

 

 

 

 

 

Rajecká dolina tiež vytvorila prameň kvalitnej a chutnej vody, ktorá občerstvuje jej obyvateľov od nepamäti. Dnes si môžete vychutnať osvieženie zo srdca Rajeckej doliny aj vy.

Pramenitá voda Rajec.

 

 

 

 

 

 

 

Od roku 2007 si môžete s pramenitou vodou Rajec Bylinka užiť benefity liečivých bylín. Každý liter tejto jedinečnej vody obsahuje 100 mg prírodného bylinného extraktu z materinej dúšky, medovky, púpavy alebo šalvie.

 

  

 

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.